دوباره سیب بچین حوا....

پیامکی زیبا از یک دوست:

 

دوباره سیب بچین حوا....

 

من "خسته ام "

 

بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند ...

/ 28 نظر / 96 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساحل

سلام دوست عزیز تا حالا شانس خودتو امتحان کردی؟ اگه میخوای امتحان کنی به من یه سر بزن مطمئن باش ضرر نمیکنی

فرنوش

سلام خوبین؟ وبلاگتون حرف نداره تبادل لینک میکنید ؟ آدرس جهت تبادل لینک : links.parsfun.net

سیاوش

در این روز گاریلدایی غوطه می خورم درخلسه ی خاموشی وچسبیده ام به جفت تنهایی ، ولی با این همه دیوانه وار امید می نوشم اما نه… کاش بودی تا می گفتم: دوبـاره سـیـب بـچـیـن حـوا مـن خـسـتـه ام بگذار از اینجاهـم بـیـرونـمان کـنـنـد " بیژن صف سری "

بهامین

كتاب شعر: بيد ليلي شاعر : فرزانه فياض بخش ادرس فروشگاه :تهران-ميدان انقلاب-خيابان انقلاب-رو به روي دانشگاه تهران-جنب پاسا‍‍ژفروزنده-كتاب فروشي پيشگامان نمونه اشعار: ((از یادم نمی روی)) میان کوچه های شب در این گذار خستگی ، به یاد روی ماه تو نشسته ام به انتظار به انتظار دیدنت ،که مثل قلب ساده ام به یاد من نبوده ای به ان همه ستاره ای ، که از غم ندیدنم به یاد من نچیده ای به ان دلی که قلب تو، به یاد مردنش نبود به ان همه ترانه ای ،که این دو چشم خیس من برای رفتنت سرود به جان تو که جان من ، برای تو مهم نبود و قطره های اشک من ، به روی گونه ام چو رود به هر دری که می زنم ، زیاد من نمی روی و در میان خاطره ،دوباره گم نمی شوی قسم به این تن نحیف که در بهار عمر من ، به زیر بار عشق تو خمید و بی صدا شکست که تا ابد ز یاد من نمی روی نمی روی...

[من نبودم]

شیوا

دنیا به همین چند سطر رسیده است به اینکه انسان به دنیا نیاید بهتر است اصلا این فیلم را به عقب برگردان نه...به عقب تر برگرد بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد شاید تصمیم دیگری گرفت.

آزاده

عالييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

سایت دانلود نرم افزار

سلام. با توجه به محتوای خوبی که دارید، خوشحال میشم اگر با هم تبادل لینک داشته باشیم. لطفا سایت من رو ببینید و اگر مایل بودید توی سایتم برام پیغام بگذارید تا تبادل لینک کنیم. قبلا هم پیغام گذاشتم براتون ولی جوابی ندادین.

م.ر

سلام.بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند. خیلی زیبا بود. تمام نوشته های شما قشنگ بود. خوشحال می شم شما هم به وبلاگ من سری بزنید.

پری

سهراب قایقت جاداردمنم ازهمهمه ی داغ زمین خسته ام[گل]